تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر دو خواب / آینده دار و مناسب سرمیگذاری

86 متر دو خواب / آینده دار و مناسب سرمیگذاری

21 ساعت پیش در تهران پارس

متراژ
86
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏16,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏195,930,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

یک واحد آپارتمان 86 متری دو خواب با پارکینگ و انباری در طبقه دوم در حد فاصل فلکه اول و دوم واقع میباشد

ملک 25 ساله و آماده مشارکت
امضا و تایید شده از تمامی اعضای ساختمان
واحد داری قدر السهم
ساختمان 8 واحدی (2×4)
ساختمان دو نبش
در محله ساکت تهرانپارس غربی
دارای جواز ساخت تا 8 طبقه

❗️سهم این واحد بعد از ساخت یک واحد 120 متری فول امکانات میباشد❗️

تخفیف پای معامله

_____________________________________

کارشناس فروش شما : امیرقاسمی
با فایلینگ مشابه در منطقه تهرانپارس