تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر/سالن پرده خور /فول دیزاین/ بدون ضعف

86 متر/سالن پرده خور /فول دیزاین/ بدون ضعف

1 روز پیش در المهدی

متراژ
86
ساخت
1396
قیمت کل
‏24,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏288,953,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی شده
⚜️فایل کاملا شخصی در یکی از بهترین سازه ی منطقه ⚜️

86 متر

2 خواب

طبقه 4

پارکینگ
انباری
آسانسور

9 ساله

سالن پرده خور رو به آفتاب

فول دیزاین شده

بدون هیچ ضعفی ( مدرسه ، مسجد ، اتوبان ، زیر تجاری)

مشاور شما : ماکان