تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر سند تک برگ شخصی پردیس

86 متر سند تک برگ شخصی پردیس

5 روز پیش در کرمانشاه

متراژ
86
ساخت
1396
قیمت کل
‏5,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,604,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام الله
املاک امپراطور
تقدیم به نگاه زیبای شما
___________
✳️86 متر 2 خواب
✳️واقعا سرمایه گذاری
✳️نورگیر عالی
✳️خوش نقشه
✳️موقعیت عالی
____________
از همراهان گرامی و خریداران عزیز تقاضا داریم بصورت حضوری به دفتر ما سر بزنید
به علت مشغله کاری و تعدد بالای تماس
قادر به پاسخ گویی نیستم
صداقت گران بها ترین هدیه ایست که خداوند به ما داده
و اعتماد شما عزیزان بهترین نعمتی است
که میتوانم داشته باشم.
__________
جهت مشاوره،معرفی و بازدید موارد مشابه و متنساب با بوجه شما
لطفا حضورا به دفتر ما سربزنید
______________
آدرس دفتر
شهرک پردیس کوچه 213 روبه رو موبایل عزیزی
⚜️املاک بزرگ امپراطور⚜️
_____________

✔️کارشناس و متخصص امور ملکی✔️
✳️علی پاک نیت✳️