تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر فول، شهرک احمد خمینی

86 متر فول، شهرک احمد خمینی

14 ساعت پیش در شهرک احمد خمینی

متراژ
86
ساخت
1396
قیمت کل
‏3,890,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏45,232,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
سند تک برگ
سند اولی،دارای وام
2 خواب
سالن پرده خور
کابینت mdf
آسانسور
سیستم ضد حریق
طبقه ی 5
غرق در نور
تراس بزرگ
پکیج
انباری
پارکینگ مسقف
محوطه ی بزرگ
نگهبانی 24 ساعته و دوربین های امنیتی
کف سرامیک
2سال خالی بوده،به نقاشی و رنگ نیاز دارد
تخفیف پای معامله