تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر همسایگی باغ فاتح

86 متر همسایگی باغ فاتح

2 روز پیش در جهان‌شهر

متراژ
86
ساخت
1384
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,441,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
درود و سلام

جهانشهر زیبا
همسایگی باغ زنده یاد ( فاتح )
قواره جنوبی
واحد دو سر نور
پذیرایی رو به کوچه
اتاق خوابهای کمددار و رو به حیاط
ساختمان کم جمعیت که بیشتر ساکنان مالک میباشند
سند تک برگ آماده انتقال و بدون بدهی بانکی و یا رهن .

واحد آماده بازدید میباشد

با آرزوی خریدی پر سود و سکونت در آرامش برای شما

مشاور و کارگزار ملکی شما در جهانشهر
(( دهنوی ))

لوکیشن آگهی نشانی دفتر املاک صبوری ( جهانشهر زیبا ) میباشد