تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر2 خواب گیشا

86 متر2 خواب گیشا

1 هفته پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
86
ساخت
1403
قیمت کل
‏38,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏441,860,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️⚜️رویاتو کلید بزن⚜️⚜️

☎️املاک چگینی☎️
مشاور شما پویا تاج

✅86متر2 خواب بزرگ کاملا استاندارد

✅سالن پرده خور روبه کوچه✅پنجره های تماما قدی

✅ارتفاع سقف 3/20✅متریال تماما برند

✅بدون دیوار مشترک✅بالکن قابل چیدمان و کاربردی

✅قابلیت معاوضه با واحد کوچکتر✅ قابل رهن تا 3/5

⚜️⚜️قوی ترین فایلینگ2خواب و3خواب منطقه ⚜️⚜️