تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متری خوش قیمت/ بهترین لوکیشن

86 متری خوش قیمت/ بهترین لوکیشن

1 ساعت پیش در محله جاهدشهر

متراژ
86
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,162,000 تومان
طبقه
2
✨با سلام و درود فراوان واحد 86 متری کامل بازسازی شده در بهترین جای رحمانیه نزدیک بازار محله، بسیار قیمت مناسب
مشخصات ملک:
✨86 متر مفید، آفتاب گیر
✨2خواب نور
✨کابینت ها تعویض شده
✨نقاشی انجام شده
✨دارای تراس،انباری،پارکینگ
✨بدون اسانسور
✨پلان نیم طبقه،طبقه 2/5، مجموعا 10 واحد
مزینانی هستم مشاور تخصصی املاک، ممنون از اعتماد شما