تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر/2خواب/پارکینگ سندی/سندتکبرگ تهران/روبه نما

86متر/2خواب/پارکینگ سندی/سندتکبرگ تهران/روبه نما

1 هفته پیش در شهرک آزادی

متراژ
86
ساخت
1401
قیمت کل
‏6,320,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,488,000 تومان
طبقه
1

باسلام و عرض ادب .

⭕ملک واقع در اند*یشه بورس سرمایه گذاری ملک⭕

〽️فرصت طلایی خرید〽️

✅وام زوجین/ انفرادی✅ (جفت وام ها بر عهده کارگزار دفتر می باشد)

بدون دوندگی از طرف شما

[هم سقف،هم سرمایه ]

-86 متر
-دو خواب استاندارد
-خوش نقشه بدون پرتی
-فول دیزاین
-آشپزخانه دلباز با کابینت فراوان
-نور مستقیم و سالن پرده خور
-پکیج و رادیاتور/اسپلیت
-بهترین لوکیشن
-انباری 4 متری
-مشاعات تمیز

✅مبلغ وام و رهن از مبلغ کل کم شده است (مبلغ درج شده در اگهی نقدینگی شما میباشد)

✅تعلل=پشیمانی

⚪️سند تک برگ تهران (قابل انتقال)

✔️دسترسی عالی به مراکز درمانی
✔️دسترسی عالی به مراکز اداری و تمام شعبات بانکی
✔️دسترسی عالی به مراکز خرید،خدماتی و رفاهی

⭕️دپارتمان نگین غرب اند*یشه با 20 سال سابقه درخشان در خرید و فروش⭕

️☎️مشاوره رایگان
⚕️بیشترین تنوع فایلینگ برای عموم سلایق در اندیشه
⚕️فعالیت vip جهت فروش آپارتمان شما ظرف 72ساعت

کارشناس فروش: مهندس سفیدی .