تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر/تـحـویـل ب زودی(نوساز)/ در خوش شمالی

86متر/تـحـویـل ب زودی(نوساز)/ در خوش شمالی

1 روز پیش در توحید

متراژ
86
ساخت
1404
قیمت کل
‏23,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏276,744,000 تومان
طبقه
2
✳️ با سلام

✳️✳️ تـحـویـل؟! سـنـد؟! ✳️✳️

✅ 86 متر / 2خواب
✅ طبقه2/2واحدی
✅ فول امکانات
✅ متریال درجه یک
✅ سازنده بنام
✅ دسترسی عالی

✳️ برای بازدید همین حالا تماس بگیرید

✳️ مشاور امور ملکی: خانم اجلال