تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر تمیز و مرتب بدون مشابه عکسها واقعی

86متر تمیز و مرتب بدون مشابه عکسها واقعی

3 روز پیش در شهرک بوستان

متراژ
86
ساخت
1402
قیمت کل
‏2,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,232,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
4
✨️✨️ دپارتمان بزرگ لوتوس ✨️✨️

⭕️شهر جدید هشتگرد شهر سرمایه گذاری در استان البرز بهترین فرصت برای چندین برابرکردن سرمایه شما !!
یه فایل فوق العاده با قیمت باورنکردنی درمنطقه

______________________________

✳️ 86متر بسیار خوش نقشه
❇️ آسانسور
✳️ مشاعات فوق العاده تمیز
✳️ کابینت ام دی اف
✳️2خواب تختخور پنجره خور
✳️دیزاین نقاشی شده
✳️پارکینگ سندی
✳️واحد غرق در نور
❇️ ساختمان سه بر نورگیر
❇️مبلغ 350 ملیون بابت رهن در نظر گرفته شده
⭕️دسترسی آسان به کلیه امکانات شهر

⭕️قبل از گرانترشدن مسکن خرید خود را انجام دهید
فرصت ها منتظر تعلل ما نمی مانند⭕️

______________________________
✨️✨️برای مشاوره رایگان و تخصصی در کل منطقه همین حالا با من تماس بگیرید✨️✨️

⭕️ همراه و راهنمای شما: فاتحی