تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر دوخواب برند منطقه بافت اصلی منظریه غربی ها

86متر دوخواب برند منطقه بافت اصلی منظریه غربی ها

2 روز پیش در منظریه

متراژ
86
ساخت
1399
قیمت کل
‏8,170,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
کد اگهی 032

واقع شده در بافت اصلی منظریه
سند تک برگ بوده و اماده انتقال
در بهترین خیابان منطقه (( دهبانی غربی ))
سازنده نام اشنای منطقه با سازه های برند
86متر دوخواب خواب مستر و هردو کمد دیواری
دارای ورودی لابی مبله، دو لاین اسانسور مجزا
فول امکانات پارکینگ و انباری اختصاصی و سندی
ساختمان با مدیریت عالی و مشاعات بسیار تمیز
واحد با ارتفاع سقف بلند بدون نقص پلان و نور
بدون هزینه داخلی و با نصبیات درجه یک

قابلیت رهن مستاجر به مبلغ 900میلیون

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و بازدید تماس حاصل فرمایید

مشاور املاک مرکزی با دوشعبه فعال در منطقه
محمد نجفی هستم مشاور و همراه شما در امور ملکی