تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر/سالن پرده خور/فول دیزاین/بدون ضعف

86متر/سالن پرده خور/فول دیزاین/بدون ضعف

7 ساعت پیش در باغ فیض

متراژ
86
ساخت
1395
قیمت کل
‏23,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏269,767,000 تومان
طبقه
3
****هوالرزاق***
✅️رویاتو کلید بزن✅️
✔️پایان دلچسب جست وجوی امور ملکی باسیفی✔️

((سیفی))