تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر/غرق نور/سجادشمالی/اولویت بااولین تماسها

86متر/غرق نور/سجادشمالی/اولویت بااولین تماسها

1 روز پیش در فلاح

متراژ
86
ساخت
1403
قیمت کل
‏10,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,581,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
نگینی دیگر از املاک بنام منطقه

✨بهترین هارو از ما بخواهید
✨قوی ترین و به قیمت ترین فایلینگ منطقه

❇️86 متر/دو خواب
❇️5 طبقه دو واحدی
❇️طبقه پنجم

♨️پارکینگ سندی+پارکینگ مهمان
♨️انباری
♨️آسانسور ایتالیایی

⭐️گذر 8
⭐️محیطی ارام و همسایگان محترم

‼️قیمت کل با احتساب پارکینگ فقط: *10,800‼️ ✔️قابلیت 1200میلیارد رهن برعهده تیم حرفه ای همپا!

تاپ لوکیشن: سجادشمالی؛خ ولی عابدی
___________________________
راهنمای شما: خانم اشتیاقی/***********