ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
86متر نوساز فول امکانات(بلوارابوذر)
86متر نوساز فول امکانات(بلوارابوذر)
2 روز پیش در ائمه اطهار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
86
ساخت
1404
قیمت کل
18,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
220,348,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
/// به نام خالق هستی///
86متر دو خواب(غربی های بلوار)
6 طبقه دو واحدی
ط ششم (بدون دیوار مشترک)
ساختمان نیمه هوشمند و متریال به روز
نورگیر عالی
سرویس گرمایش و سرمایش داکت اسپلیت
700م قیمت پارکینگ جداگانه محاسبه میشود
***مشاورشما:خانم عرفانی***
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت