تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر/واحد جلو قلب کیانپارس غربی/پارکینگ سندی

86متر/واحد جلو قلب کیانپارس غربی/پارکینگ سندی

1 هفته پیش در کیانپارس

متراژ
86
ساخت
1389
قیمت کل
‏7,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,558,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️باما معتبر خرید کنید⚜️

⏺️فرصت های آخر برای خرید واحد جلو با پارکینگ سندی⏺️

✅مشاورین املاک باما
✅مشاور خرید و فروش: ساسان ظاهری

مشخصات:
••✦•┈┈┈••❅✾❅••┈┈┈•✦••••✦•┈┈┈••❅✾❅••┈┈┈•✦••
✓ساختمانی با موقعیت مکانی فوق العاده فول دسترسی به امکانات رفاهی
✓ واحد دارای پلان بی نظیر
✓واحد جلو غرق در نور طبیعی
✓پارکینگ سندی تک فرمان خودرو

برای کمک به خریدتان⤵️
••✦•┈┈┈••❅✾❅••┈┈┈•✦••••✦•┈┈┈••❅✾❅••┈┈┈•✦••

✅قابلیت دریافت 1.100 میلیارد وام مسکن توسط کارگزار بانکی ما
✅قابلیت رهن به مبلغ 900میلیون به عهده املاک ما