تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متری/تکواحدی/پارکینگ/صالحیه

86متری/تکواحدی/پارکینگ/صالحیه

1 هفته پیش در بهارستان

متراژ
86
ساخت
1404
قیمت کل
‏3,220,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,441,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
**آپارتمان تک واحدی 86 متری**

بر 14 متر، واقع در کوچه 8 متری
طبقه دوم با نورگیری عالی
دارای پارکینگ
ساخت سازنده خوش نام و معتبر

دسترسی آسان به مرکز خرید، نانوایی، مدرسه و داروخانه

در مرحله نازک کاری – تحویل مهرماه
**زیر قیمت منطقه**

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید،

آدرس دفتر:
10متری کریمی جنب کوچه
دی 2املاک درویش