تائید
فروش مسکونیآپارتمان87متر/2 خواب/ فول امکانات/فلاح

87متر/2 خواب/ فول امکانات/فلاح

1 هفته پیش در فلاح

متراژ
87
ساخت
1396
قیمت کل
‏10,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏121,839,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با نام و یاد خدا

⚡️گروه مشاورین املاک بهشت⚡️

قربانی هستم کارشناس امور ملکی در منطقه 17

*خرید و فروش/کلنگی/مشارکت در ساخت*
________________________________________

فروش یه واحد آپارتمان به متراژ:

87 متر/2 خواب
واقع در طبقه 4

دارای امکانات:

آسانسور
پارکینگ سندی غیر مزاحم
انباری سندی
بالکن کاربردی

دسترسی سریع و آسان به وسایل حمل و نقل عمومی

☑️سند تک برگ آماده انتقال
☑️قابلیت رهن مبلغ یک میلیارد تومان جهت پر کردن نقدینگی خریدار محترم
__________________________________________
املاک بهشت
بیست متری ابوذر جنب دارخانه شبانه روزی پلاک 525