تائید
فروش مسکونیآپارتمان87متر 2خواب (ط.اول) خمیران زاهدان پارکینگ

87متر 2خواب (ط.اول) خمیران زاهدان پارکینگ

3 هفته پیش در خمیران زاهدان

متراژ
87
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏52,873,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
مشاور : حسین پور✅️
️ ️ املاک آداک ️️

⚜️زیر قیمت منطقه/دو خواب با کمد⚜️
♦️سند تکبرگ✅️
♦️واحد در لوکیشنی عالی
___________________
♦️4 طبقه/12 واحد(طبقه اول) کمترین دیوار مشترک
♦️87 متر مفید و مشاع
♦️دو خواب با کمد
♦️کابینت mdf/هود/گاز رومیزی
♦️گرمایش شوفاژ/بخاری
♦️توالت ایرانی/فرنگی
♦️پارکینگ اختصاصی
___________________
✅️تا شهریور ماه رهن 300 میلیون ماهی 5 میلیون کرایه
✅️قابلیت دریافت 1 میلیارد میلیون وام زوجین اوراق

⚜️مشاور حسین پور⚜️
اگر این واحد برای شما مناسب نبود تماس بگیرید تا برای پیدا کردن واحد مناسبتون کمکتون کنم
❗️ساعت تماس از ساعت 10 صبح تا 9:30 شب
❗️در صورت جواب ندادن لطفا پیام بدید