تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه87متر تجاری/بر خیابان/باقراباد

87متر تجاری/بر خیابان/باقراباد

1 روز پیش در باقرآباد

متراژ
87
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏287,356,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
⚜️ به نام خدواند نان و خداوند جان⚜️

ادرس درج شده در اگهی مربوط،به دفتر املاک ایران میباشد

✅️فروش یکجا ملک تجاری همکف 27 متری
✅️طبقه اول و طبقه دوم 30 متری
✅️دارای سند تجاری
✅️دارای آب و برق و گاز
✅️بهترین لوکیشن و موقعیت برای هر نوع مشاغلی

مشاور امور ملکی:خانم علی نژاد
ادرس دفتر :قرچک میرزایی جنوبی.جنب شهرداری و پارک 15 خرداد

با املاک ایران رویاهاتو واقعی کن