تائید
فروش مسکونیآپارتمان87متر/طبقه اول/تکواحد/فول امکانات

87متر/طبقه اول/تکواحد/فول امکانات

6 روز پیش در فرزانه

متراژ
87
ساخت
1390
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏172,413,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️بنام خدا⚜️
✅87متر طبقه اول
✅هود
✅دسترسی بسیار عالی به مترو نبرد و خیابان پیروزی
✅فروشنده واقعی 100درصد
✅اماده تخلیه و تحویل
✅سند و مدارک اماده تنظیم سند
✅امکان اخذ وام مسکن
✅قابلیت رهن کامل تا مبلغ یک میلیارد و هفتصد میلیون
⚜️املاک شهرابی ⚜️