تائید
فروش مسکونیآپارتمان87متر نوساز تک واحدی شهرری بر اصلی خ بابک فول

87متر نوساز تک واحدی شهرری بر اصلی خ بابک فول

23 ساعت پیش در اقدسیه

متراژ
87
ساخت
1400
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏195,402,000 تومان
طبقه
3
طبقه سه از چهار
تک واحدی
پارکینگ بدون هیچگونه مزاحم
ملک دو بر و غرق در نور
چهار سال ساخت
کابینت نئو کلاسیک حرفه ای
کف سرامیک 80×80
دو فقره کمد دیواری بزرگ
توالت ایرانی و فرنگی
سند تک برگ آماده انتقال در همان روز
در صورت تمایل خریدار خودم یکسال رهن میکنم
فروشنده شخصی
فقط خریدار واقعی تماس بگیره بعد ساعت اداری
تصاویر مربوط به خود واحد است
خواهشاً به وقت هم احترام بزاریم