تائید
فروش مسکونیآپارتمان*87متر واحد با 35متر حیاط اختصاصی،کلیدنخورده*

*87متر واحد با 35متر حیاط اختصاصی،کلیدنخورده*

1 هفته پیش در کارآموزی

متراژ
87
ساخت
1403
قیمت کل
‏5,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,770,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
4
⚜️کارشناسان ملکی فرسا⚜️
_________________________________________
⚠️سرعت و دقت در ارائه ملک های ارزنده بندرانزلی کار ماست⚠️

⚠️کلید دست املاک جهت بازدید می باشد⚠️

❌قیمت ملک در تاریخ 1405/02/08 شده❌

✅تعداد طبقات:4
✅تعداد کل واحد:9
✅طبقه مورد نظر:0
✅تعداد خواب:2

✅نوع پارکینگ: سندی بدون مزاحم
✅بالکن: دارای 35متر حیاط اختصاصی
✅انباری:دارد

✅تعداد کمد دیواری:2
✅جنس کمد و کابینت:ام دی اف

✅سیستم گرمایش: پکیج
✅سیستم سرمایش:ندارد

___________________________________________
✍️ امتیازات از 5 با توجه به موارد مشابه
✔️نورگیری:3
✔️دید و منظر:2
✔️گرید لوکیشنش:3
✔️متریال:4
✔️کیفیت طراحی نقشه:5
✔️دسترسی به مراکز خرید:4
✔️دسترسی به خیابان اصلی:3
✔️فاصله تا دریا:2
✔️ارزش سرمایه گذاری برای سرمایه گذار:3
✔️ارزش خرید برای مصرف کننده :5
___________________________________________
⭐قابلیت معاوضه یا تهاتر: ندارد
⭐قابلیت رهن 800میلیون تومان⭐

♦️جهت بازدید فایل هایی داریم که انحصارین و تو دیوار نیست، با من در تماس باش♦️
___________________________________________