تائید
فروش مسکونیآپارتمان88 متر آپارتمان رویایی

88 متر آپارتمان رویایی

3 ساعت پیش در فاز 6

متراژ
88
ساخت
1405
قیمت کل
‏3,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,272,000 تومان
طبقه
4
تمامی تصاویر آگهی را مشاهده بفرمایید تمامی عکسها مربوط به خود واحد است

فول امکانات و تکمیل بدون یک ریال هزینه تمامی خزینه های واحد به نحو احسن انجام شده است و تمامی متریال استفاده درجه 1 میباشد
خوش نقشه لوکیشن عالی کاملا نور گیر و آفتاب خور
امکانات رفاهی آموزشی و درمانی در نزدیکترین فاصله زمانی با ملک
مناسب سخت پسندها بازدید کن پشیمون نمیشی