تائید
فروش مسکونیآپارتمان88 متر خوش نقشه *شهرک سلیمانی*

88 متر خوش نقشه *شهرک سلیمانی*

2 روز پیش در اراک

متراژ
88
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏61,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏698,863,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
11
* به نام خدا *

88 متر 2 خوابه
لوکیشن انتهای هپکو شهرک سلیمانی
بسیار خوش نقشه و خوش چیدمان
+ 750 وام به مبلغ کل اضافه میشود
فروشنده قطعی
-----------------------------------
‼️برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید بابنده تماس بگیرید‼️
-----------------------------------
مالکین محترم برای فروش فایل خود بامن تماس بگیرید
مشاور شهرک سلیمانی پوریا قهیه ای