88 متر سنددار/ 2 خواب/رشت به فومن ملاسرا/فروش فوری
2 هفته پیش در شفت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
88
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
30,681,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
به نام روزی دهنده بی منت
✅88 متر آپارتمان روستایی
✅سند تک برگ
✅فاصله 20 متری تا جاده اصلی
✅بالکن دار با ویویی بی نظیر
✅2 خواب
✅کمد و کابینت
✅بدون پارکینگ( جای پارک مناسب دارد)
✅طبقه دوم(کلا ساختمان 2 طبقه)
✅قابلیت رهن تا 400 میلیون تومن
✅اقامت یک شب رایگان برای مشتریان غیر بومی
⭕املاک اکبری دارای قویترین فایلینگ منطقه با کادری مجرب و متخصص همه روزه در خدمت شما سروران میباشد ⭕
بهترین هارو از ما بخواهید چون شما لایق بهرین هاهستید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.