تائید
فروش مسکونیآپارتمان88 متری/غرق نور/محدوده حرم مطهر

88 متری/غرق نور/محدوده حرم مطهر

1 هفته پیش در سلام

متراژ
88
ساخت
1404
قیمت کل
‏11,440,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
گروه کارشناسان هلدینگ انصاری
مشاور شما: نقویان
________________________________
تمامی قراردادها به صورت محضری و همراه با اخذ استعلامات مربوطه صورت میگیرد.
________________________________
• متریال با کیفیت و بروز
• 88 متر / 2 خواب
• خوش نقشه / غرق نور
• اسانسور/انباری/بالکن
• پارکینگ اختصاصی
• نما سنگ
• دسترسی عالی به مترو
• 6طبقه 6واحد
• سند ششدانگ
_________________________________
موارد مشابه در قیمت های مختلف مطابق با سلیقه شما موجود میباشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمائید.
پاسخگویی 24 ساعته.
نشانی دفتر: بلوار امام رضا نبش امام رضا 21