تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی880 متر ملک چهاردیواری شهرک کامرانیه ملک آباد

880 متر ملک چهاردیواری شهرک کامرانیه ملک آباد

5 روز پیش در چهارباغ

قیمت کل
‏5,720,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,500,000 تومان
♦️♦️بسم تعالی♦️♦️
✅️باسلام
✅️زمین باغچه ای
✅️شهرک کامرانیه
✅️متراژ 880 متر
✅️خ ده متری
✅️انشعابات سرملک
✅️لوکیشن و موقعیت عالی
✅️چهاردیواری شده
☎️برای اطلاعات بیشتر بامادرتماس باشید
❌️❌️زمین در هررنج قیمت با لوکیشن های مختلف❌️❌️
❌️تئاتر،معاوضه،خرید و فروش،ویلا،زمین،مسکونی❌️
✅️✅️✅️✅️✅️✅️✅️✅️املاک مهر✅️✅️✅️✅️✅️✅️✅️
آدرس ملک آباد خ طالاقانی بین لاله 15 و13
✅️✅️✅️✅️✅️✅️✅️✅️املاک مهر✅️✅️✅️✅️✅️✅️✅️