ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
88متر /دوبر نورگیر/کم واحدی /وام دار/اندیشه فاز یک
88متر /دوبر نورگیر/کم واحدی /وام دار/اندیشه فاز یک
2 روز پیش در شهرک المهدی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
88
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
8,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
94,318,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
سلام
⭐♦️اندیشه فاز 1 بورس سرمایه گذاری♦️⭐
مشخصات کامل.
⭐♦️88مترسالن پرده خور
❗آقای حمیدعمادی❗
✧باهربودجه واحد مناسب سلیقه شماعزیزان موجوداست کافیست تماس بگیرید✧
⏮️پاسخگویی 24ساعته
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت