تائید
فروش مسکونیآپارتمان88متر/سراسر پنجره/برند منطقه/لاکچری پسند

88متر/سراسر پنجره/برند منطقه/لاکچری پسند

19 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
88
ساخت
1400
قیمت کل
‏6,190,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,340,000 تومان
طبقه
2
به نام یکتای بی همتا...

درودبرشما ...

⚜الآن وقت سرمایه گزاری توی ملکه

و قطعا شما لایق بهترین ها هستید⚜

⚜همراه با ما بهترین ها رو انتخاب کنید

خزایی هستم مشاوروامین شمادر دپارتمان تشریفات شعبه فعال و کاملترین فایلینگ در منطقه اندیشه فازیک

قیمت کارشناسی شده به دوراز هیجانات بازار
⚜88متر
⚜ دوخواب
⚜پکیج کولر
⚜دسترسی عالی به امکانات رفاهی تفریحی
⚜پارکینگ
⚜بالکن
✅حوزه ثبتی تهران باپیش شماره021
✅ دارای سند تک برگ با استعلام رسمی
✅ فاصله 20دقیقه ای با میدان آزادی
✅صفر تا صد امور اداری وام و رهن به عهده املاک

⭕️اطلاع از موارد مشابه=فقط تماس(فرصت محدود!!!)

امکان بازدید 10صبح تا 10شب

❌(همه روزه حتی در ایام تعطیل)❌