تائید
فروش مسکونیآپارتمان88متر/کلید نخورده/ویو دار

88متر/کلید نخورده/ویو دار

2 روز پیش در ستارخان

متراژ
88
ساخت
1404
قیمت کل
‏33,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏375,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅88متر/کلید نخورده⚡
✅دو خواب/خواب بزرگ/مناسب گذاشتن انواع تخت⚡
✅ پارکینگ/انباری/اسانسور/بالکن/روف گاردن⚡
✅سالن بزرگ/ارتفاع سقف بلند/پلن تفکیک شده/خوش نقشه/قابل چیدمان به صورت دلخواه/سر تا سر پنجره/اتاق کاملا نورگیر ⚡
✅کمد عمیق/کابینت زیاد/آشپزخانه دلباز/متریال برند ⚡
✅غرق نور/مشاعات بی نظیر/ورودی از لابی/سازنده بنام ⚡
✅برای قیمت گذاری واحد خود و مشاوره رایگان تماس بگیرید ⚡
✅فایل کاملا شخصی/مشاور شما شاهین ⚡