تائید
فروش مسکونیآپارتمان88مترپیش فروش پونک

88مترپیش فروش پونک

14 ساعت پیش در المهدی

متراژ
90
ساخت
1405
قیمت کل
‏25,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏283,111,000 تومان
طبقه
1
نورنقشه عالی سالن پرده خور بدون پرتی بهترین کوچه فرعی سردارجنگل شمالی پونک
تمام سخم های زدن رفتن
توی کار داخلی ساختمان6طبقه
2واحد 2خواب و3
خواب دارند شما هزکدم
به پولت میتونی 3خواب 135متر
یا 90متر طبقه اول زمین
350متر2کل نور
فول امکانات رفاهی پارکینگ انباری بالکن آسانسور طبقه اول
تک مالک
سند تک برگ تویل 8ماه دیگه

کارشناس باتجربه املاک بختیاری هستم زنگ بزن اول باش
خریدار راه باخیال راحت
انجام وظیفه میشود