تائید
فروش مسکونیآپارتمان88متری خوش ساخت/ بازسازی شده شیک/ رجایی

88متری خوش ساخت/ بازسازی شده شیک/ رجایی

2 هفته پیش در شهرک شهید رجایی

متراژ
88
ساخت
1392
قیمت کل
‏5,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,477,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
4
"در کنارتون هستیم تا رسیدن به خانه دلخواه تون"

☀️کد فایل : 103
☀️واحد مسکونی 4 طبقه / 8 واحد
☀️مورد فروش طبقه چهارم
☀️88 متر خوش نقشه ، خوش ساخت
☀️2 خواب ، دارای کمددیواری
☀️بازسازی شده و شیک
☀️دارای بالکن و انباری
☀️آسانسور
☀️پارکینگ
☀️سال ساخت 1392
☀️سند تک برگ
☀️قابلیت دریافت وام

++++++++++++++++++++++++++++++++

☀️لوکیشن : شهرک رجایی
☀️آدرس دقیق مراجعه حضوری و زمان بازدید

"اگر به فکر خرید یا فروش هوشمندانه هستید، با ما در تماس باشید"
مشاور فروش : خانم جعفری