تائید
فروش مسکونیآپارتمان88متری/کلید نخورده /2خواب / فول اوکازیون

88متری/کلید نخورده /2خواب / فول اوکازیون

2 روز پیش در شهرک گلها

متراژ
88
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,454,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا
فروش آپارتمان فول لاکچری در قلب شهر

_________________________________________
✅️دسترسی به مراکز تجاری و درمانی آسان
✅️مدارک معتبر و قابل استعلام از دفتر خانه اسناد رسمی و مسکن مهر

املاک دریا مرجع تخصصی ملک در شهر جدید هشتگرد با برجسته ترین کارشناسان امور ملکی پاسخگوی شما عزیزان همه روزه حتی ایام تعطیل
__________________________________________
واحد فوق استثنایی در یکی از بهترین پروژه های به نام  در حال حاظر شهر مهستان

فایل های مشابه مناسب با بودجه شما کلید تحویل خام و فول