ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
89 متر / خطی رو به آفتاب / 2 خواب
89 متر / خطی رو به آفتاب / 2 خواب
15 ساعت پیش در شهران جنوبی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
89
ساخت
1387
قیمت کل
17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
191,011,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨فرصت استثنایی خرید آپارتمان در بهترین لوکیشن شهران✨
اگر به دنبال یک واحد شیک، خوش نقشه و آماده سکونت در یکی از بهترین لوکیشن های شهران هستید، این گزینه را از دست ندهید:
89 متر بنای مفید با طراحی مهندسی شده
2 خواب
شرایط ویژه:
مبلغ نقد مورد نیاز برای این واحد 17 میلیارد تومان
امکان رهن تا 2،400 میلیارد تومان
قیمت گذاری کاملاً واقعی (فایل شخصی)
بازدید در هر زمان با هماهنگی
(کلید در دسترس)
❗️لطفاً همکاران تماس نگیرند❗️
فایل های مشابه متناسب با بودجه شما نیز موجود است
املاک سپندار
مشاور شما: خانم پگاه
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت