تائید
فروش مسکونیآپارتمان89 متری ، شهرآرا

89 متری ، شهرآرا

1 هفته پیش در شهرآرا

متراژ
89
ساخت
1372
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏162,921,000 تومان
طبقه
1
⚜️ املاک حافظ ⚜️

↩️فروش آپارتمان 89 متری

مشاور شما : ⬅️ پیری ➡️

.................................................................

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس حاصل فرمائید