تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه8متر تجاری / مغازه / آزادی ،بلوار شهیدان

8متر تجاری / مغازه / آزادی ،بلوار شهیدان

6 روز پیش در دکتر هوشیار

متراژ
8
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏3,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏375,000,000 تومان
8 متر تجاری
موقعیت و دسترسی عالی
نزدیک به خیابان آزادی و مترو حبیب الهی و اتوبان یادگار
پاساژ زیتون