تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متر/2 خ/ غرق نور/ فول امکانات/چهارباغ

90 متر/2 خ/ غرق نور/ فول امکانات/چهارباغ

6 ساعت پیش در جنت‌آباد جنوبی

متراژ
90
ساخت
1399
قیمت کل
‏25,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏283,333,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
♻️♻️ به نام خداوند وهاب♻️♻️

‼️ لوکیشن اول جنت جنوب
‼️ موقعیت استثنائی

خوش نور و نقشه
تراورتن

سالن بزرگ و قابل چیدمان
آشپزخانه بزرگ با کابینت های زیاد و کاربردی

مناسب هر نوع سلیقه حتی خاص ترین
مختص زیبا پسندان

آپارتمان 90 متری
دو خواب بزرگ
کمد دیواری های بزرگ و عمیق

فول امکانات
بهترین پارکینگ همکف

سازه ای خاص و درخور تحسین
نما و مشاعات بسیار شیک
دسترسی عالی به همه مراکز و اتوبان های اصلی
قابلیت رهن تا 2 میلیارد و پانصد تومن
✔️✔️ مبلغ رهن به قیمت کل اضافه می شود

مالک فروشنده واقعی
بازدید= خرید

✔️ دپارتمان بزرگ تاج محل

⭐️خانم رجبی
⭐️ کارشناس ملکی منطقه 5