تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متر 2 خواب/ بازسازی شده/ شیان

90 متر 2 خواب/ بازسازی شده/ شیان

11 ساعت پیش در شیان

متراژ
90
ساخت
1394
قیمت کل
‏27,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏306,666,000 تومان
طبقه
6
سلام و احترام
عبداللهی / املاک ایوان پاسداران

◾️ 90 متر 2 خواب
◽️ طبقه ششم
◾️ تراس با ویوء ابدی، و باربیکیو
◽️ نور و نقشه بسیار عالی
◾️ واحد با بهترین متریال بازسازی شده،
◽️ ساختمان 10 سالهء واقعی

در یکی از بهترین و دنج ترین فرعی های منطقه شیان