تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متر دو خواب غرق در نور فول مناسب مصرف کننده

90 متر دو خواب غرق در نور فول مناسب مصرف کننده

1 هفته پیش در ایرانشهر

متراژ
90
ساخت
1371
قیمت کل
‏15,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏173,333,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خالق هستی

⚜️گروه بزرگ کوچ⚜️

با قوی ترین فایلینگ منطقه

✅90 متر سالن پرده خور نور جنوب
✅دو خواب بزرگ در هر اتاق یک بالکن با کمد دیواری عمیق
✅پارکینگ سندی همکف/آسانسور دار
✅مشاعات بسیار تمیز کاملا بازسازی شده (هیئت مدیره متعهد)
✅ واحد به اسکلت رسیده و مجدد ساخته و بازسازی شده
✅فروشنده صد
✅در رهن با قیمت 1/500 از مبلغ خرید کسر میگردد

تا وقتی این آگهی موجود باشد
شما بازدید کننده خوش شانس امروز هستید

کارشناس فروش منطقه 6 بابائی