تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متر/دو خواب/نوساز

90 متر/دو خواب/نوساز

11 ساعت پیش در نظام‌آباد

متراژ
90
ساخت
1403
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏11,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,777,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
با سلام

خانه خود را با ما تجربه کنید

90 متر دو خواب
سازنده برند منطقه

دسترس عالی به مترو خیابان اصلی و مراکز خرید

فروشنده واقعی
سند اماده انتقال
قابلیت دریافت وام
در رهن مستاجر به مبلغ یک میلیارد و پنجاه

فایل مشابه موجود است

مشاور:آئین