تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متر شهرک بعثت فول با 300 م وام مسکن

90 متر شهرک بعثت فول با 300 م وام مسکن

1 سال پیش در اردبیل

متراژ
90
ساخت
1398
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬555٬000 تومان
طبقه
3
طبقه 3 از 5 واقع در شهرک بعثت کوچه معراج 3
90 متر دو خوابه
کف سرامیک کناف نور مخفی کابینت سرتاسریmdf هود اجاق گاز پکیج رادیاتور
اسانسور
پارکینگ
با 300 م وام مسکن که از کل مبلغ کسر میگردد
و 200 میلیون ماهی 2 میلیون در رهن و اجاره

نقدی 2070

ادرس املاک شهرک سبلان فاز 2 خیابان جامی
املاک سبلان