تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متر/نوساز/پرده خور سقف تا کف/چهارباغ زیبا

90 متر/نوساز/پرده خور سقف تا کف/چهارباغ زیبا

2 روز پیش در جنت‌آباد جنوبی

متراژ
90
ساخت
1405
قیمت کل
‏31,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏344,444,000 تومان
طبقه
5
مهلت خرید برای شما محدود است

تک بازدید:خرید

90 متر _دو خواب استاندارد
طبقه پنجم با ویوی استثنایی جنوب تهران

متریال تماما برند
سازه لوکس و برند

سالن سرتاسر پنجره رو به آفتاب
دارای کلیه امکانات

برای رزرو بازدید تماس بگیرید
املاک بزرگ آرکا(مشاور یاری)