تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متر هوشمند نوساز کلید نخورده 2 واحدی ولیعصر

90 متر هوشمند نوساز کلید نخورده 2 واحدی ولیعصر

2 روز پیش در وردآورد

متراژ
90
ساخت
1404
قیمت کل
‏13,230,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏147,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅90 متر ساختمان هوشمند فول امکانات تکمیل شده
✅ ولیعصر رجایی
✅2 خواب
✅5 درصد برای سند
✅رهن تا 1100
✅نور شمال و جنوب
✅5 طبقه 2 واحدی
✅سیستم روشنایی و برقی تمام هوشمند
✅کابینت پکیج رادیاتور شیرالات نصب و نقاشی شده
❌تکمیل

‼️املاک قمی‼️
صنعتی و مسکونی
‼️قدیمی ترین مشاور املاک در منطقه‼️
❌تاسیس 1373❌
‏‎✅فایلینگ قوی در منطقه
‏‎⬅️متراژهای مختلف موجود میباشد➡️
‏‎☑گران نخریدمستقیم با مالک☑

‏‎⬅️((((( املاک صنعتی و مسکونی قمی )))))➡️
‏‎✴**با 40 سال سابقه درخشان در منطقه**✴
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک قمی صنعتی و مسکونی در ۲ شعبه