تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متر گیشا نوساز

90 متر گیشا نوساز

1 روز پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
90
ساخت
1404
قیمت کل
‏38,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏430,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
90 متر
سازه ای برند
2 خواب
مشاور شما: اشکان موحد