تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متری سنددار خ برخورداری

90 متری سنددار خ برخورداری

8 ساعت پیش در کرج نو

متراژ
90
ساخت
1389
قیمت کل
‏8,430,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏93,666,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
☯️90 متری
☯️2 خواب
☯️سال ساخت 1389
☯️اسانسور دارد
☯️پارکینگ سندی انباری سندی
☯️سالن پرده خور
☯️تراس
☯️روبه نما
☯️کولر گازی/پکیج/کابینت هایگلاس/کف لمینت/شیرالات نو
☯️فول امکانات / بازسازی شده/نقاشی و دیزاین شده
☯️بدون کوچیکترین خرج
☯️نورعالی
☯️شمالی
☯️طبقات 4 واحد 3
☯️مستاجر با 930 رهن کامل تا اخر تیر
☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️

☑️املاک زند

☑️پاسخگو امور ملکی :خانم حضرتی