ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
90 متری طبقه اول / صدف22/کلا6واحد/سند ملکی
90 متری طبقه اول / صدف22/کلا6واحد/سند ملکی
18 ساعت پیش در صدف
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
8,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
98,888,000 تومان
طبقه
1
سلام ارادت
لوکیشن صدف 22 چند قدمی معلم
مشخصات...
90 متر طبقه اول پله ها نرم
پارکینگ بدون مزاحمت
انباری 4 متری
کف سرامیک
کابینت های گلاس
هود گاز رومیزی
کلا3 طبقه 6 واحد
سند شش دانگ ملکی
قابلیت رهن تا 750 م
املاک سران نبش جلال 45
مشاور امور ملکی: علی اسدی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت