تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متری/نوساز/فول امکانات/میدان حشمت

90 متری/نوساز/فول امکانات/میدان حشمت

1 هفته پیش در شقایق

متراژ
90
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏131,111,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
90 متری
طبقه دوم
کلا 4 طبقه 8 واحد
سازنده معتبر
تحویل 1405/05
کد ملک مورد نظر شما 2471
مشاور ملکی شما شاهین لطیفی
آدرس املاک لطیفی لاهیجان خ کاشف شرقی 6و8 املاک لطیفی
موارد مشابه در قیمت های متنوع با توجه به سلیقه شما موجود میباشد