ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
90صفرفول مهندسی خ20متری شفا عبدالمطلب قوچانی
90صفرفول مهندسی خ20متری شفا عبدالمطلب قوچانی
2 هفته پیش در موسوی قوچانی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1404
قیمت کل
5,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
60,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
90متر صفر مهندسی ساز فول
آسانسور پارکینگ 8مترحاشیه
میلان20متری عبدالمطلب/ موسوی قوچانی
&برخی طبقات با آسانسور
&پارکینگ ها اکثرا بدون مزاحم
((درصورت تمایل بدون پارکینگ واگذارمیشو و300تومان از مبلغ کسرمیگردد))
&تاسیسات کولر گازی و شوفاژ
&حاشیه خیابان 20متری
&نما سنگ مدرن
& کلا 6طبقه 2واحدی/ سرجلو وعقب
&پرنور باحاشیه8متری
&سازه مستحکم از سازنده درجه1
&همه تجهیزات برند
&خوش نقشه و دلباز
&محفظه مخصوص جهت لباسشویی تعبیه شده دررختکن
&تراس
&2خواب
&نور عالی
& آیفون تصویری
& جنوبی
& قولنامه ومدارک کامل
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت