تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر 2خواب قیطریه پارک

90متر 2خواب قیطریه پارک

1 هفته پیش در قیطریه

متراژ
90
ساخت
1404
قیمت کل
‏39,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏433,333,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅ بهترین خرید برای سرمایه گذاری مطمئن

✅ واحدهای 2و 3خواب

✅ 90متر 2خواب مدرن ( با شرایط پرداخت عالی )

✅ خوش نقشه
✅ ورودی لابی مجلل

✅ سالن اجتماعات
✅ روف گاردن
✅ سالن و خوابها نور مستقیم

✅ شخصی ساز ( سازنده و مالک زمین یک نفر )

✅ تحویل برج 8

✅ برای شنیدن توضیحات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

مشاور خرید و فروش در منطقه

احمدپور