ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
90متر 3خواب کیسون فول طبقات
90متر 3خواب کیسون فول طبقات
15 ساعت پیش در فاز 6
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
2,470,000,000 تومان
قیمت هر متر
27,444,000 تومان
طبقه
3
همکار تماس نگیرد لطفا
3خواب کیسون
فول تجهیزات
طبقه بالا
زیر قیمت
80 در رهن مستاجر
نقدینگی 2470
اسدی
موارد مشابه متناسب بودجه شما
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت